HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13

Player Information - Eduart MICO

Personal data

Picture of Eduart MICO
Name:Eduart MICO
Player Position:Portier

Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Kupa e Shqiperise 2019-20Apolonia----------
Kupa e Shqiperise 2018-19Apolonia----------
Kupa e Shqiperise 2017-18Apolonia----------
Kupa e Shqiperise 2016-17Apolonia----------
Kupa e Shqiperise 2015-16Apolonia----------
Kategoria Superiore 2014-15Apolonia55--------
Kupa e Shqiperise 2014-15Apolonia----------
Kategoria 1 2013-14Apolonia11--------
Kategoria Superiore 2012-13Bylis----------
Kategoria Superiore 2012-13Apolonia11----1---
Kategoria Superiore 2011-12Bylis----------
Career Total77----1---

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20ApoloniaPortier
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19ApoloniaPortier
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18ApoloniaPortier
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17ApoloniaPortier
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16ApoloniaPortier
Kategoria Superiore 2014-152014-15ApoloniaPortier
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15ApoloniaPortier
Kategoria 1 2013-142013-14ApoloniaPortier
Kategoria Superiore 2012-132012-13BylisPortier
Kategoria Superiore 2012-132012-13ApoloniaPortier
Kategoria Superiore 2011-122011-12BylisPortier