HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 25 Tetor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2012-13

Player Information - Elham GALICA

Personal data

Picture of Elham GALICA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Elham GALICA
Birthday (Age):30. Janar 1989 (32)
Player Position:Sulmues

Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2012-13Elbasani------------
Kategoria 1 2011-12Elbasani11--5-------
Kategoria 1 2010-11Lushnja22--3-------
Kategoria Superiore 2009-10Vllaznia321---1-----
Kategoria 1 2009-10Pogradeci33-12-2-----
Career Total981110-3-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2012-132012-13ElbasaniSulmues
Kategoria 1 2011-122011-12ElbasaniSulmues
Kategoria 1 2010-112010-11LushnjaMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10VllazniaMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10PogradeciMesfushor