HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 27 Shkurt 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Fatmir CACA

Personal data

Picture of Fatmir CACA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Fatmir CACA
Birthday (Age):28. Maj 1985 (38)
Jersey Number:5
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 31KastriotivsPartizani100--------
Saturday September 14BylisvsKastrioti100--------
Wednesday September 18KastriotivsBesa100--------
Sunday September 22FlamurtarivsKastrioti100--------
Saturday September 28KastriotivsKukësi100--------
Wednesday October 02TiranavsKastrioti100--1-----
Saturday October 05KastriotivsLushnja100--------
Sunday October 20VllazniavsKastrioti100--1-----
Friday November 01TeutavsKastrioti100--------
Sunday November 24PartizanivsKastrioti100--------
Saturday November 30KastriotivsBylis100--1-----
Sunday December 15KastriotivsFlamurtari100--------
Saturday February 01KastriotivsTirana100--1-----
Saturday February 15KastriotivsVllaznia100--------
Saturday February 22SkenderbeuvsKastrioti100--1-----
Sunday March 16BesavsKastrioti100--------
Saturday April 19KastriotivsVllaznia100-----1--
Wednesday April 30KastriotivsTirana100--------
Games total1800--5--1--


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Kastrioti------------
Kategoria Superiore 2013-14Kastrioti1010----5--1--
Kategoria Superiore 2012-13Kastrioti66----1-----
Kategoria Superiore 2011-12Kastrioti1111-1--71----
Kategoria Superiore 2010-11Kastrioti1414-1--5-----
Kategoria Superiore 2009-10Kastrioti12102---2-----
Kategoria Superiore 2009-10Teuta642---2-----
Career Total595542--221-1--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15KastriotiMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14KastriotiMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13KastriotiMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12KastriotiMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11KastriotiMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10KastriotiMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10TeutaMbrojtesLajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit