HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 04 Mars 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 10 - E premte, 01. Nentor 2013 - 15:00 h

TeutaKastrioti
12

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E premte, 01 Nentor 2013
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Niko Dovana" - Durrës
Match referee(s):Bardhyl PASHAJ, Blendi BRESHANI, Ergin DODA, Evaldo DYRMISHI
 
Spektatore: 1.500
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Teuta
Substitution min 57 ::Alfred DELIALLISI <-> Arber CyrbjaSubstitution min 64 ::Erjon MUSTAFAJ <-> Vedat MURIQIGol min 38 ::Vedat MURIQI


Substitution min 13 ::Erald TURDIU <-> Elton DOKU Substitution min 52 ::Guido TEPSHI <-> Enco MALINDI Demtim min 11 ::Elton DOKUGol min 46 ::Alechenwu ABRAHAMGol min 59 ::Erald TURDIUKarton i kuq min 87 ::Guido TEPSHIKarton i verdhe min 23 ::Enco MALINDIKarton i verdhe min 67 ::Guido TEPSHIKarton i verdhe min 80 ::Denis Da SILVADemtim min 11 ::Elton DOKUGol min 46 ::Alechenwu ABRAHAMGol min 59 ::Erald TURDIUKarton i kuq min 87 ::Guido TEPSHIKarton i verdhe min 23 ::Enco MALINDIKarton i verdhe min 67 ::Guido TEPSHIKarton i verdhe min 80 ::Denis Da SILVADemtim min 11 ::Elton DOKUGol min 46 ::Alechenwu ABRAHAMGol min 59 ::Erald TURDIUKarton i kuq min 87 ::Guido TEPSHIKarton i verdhe min 23 ::Enco MALINDIKarton i verdhe min 67 ::Guido TEPSHIKarton i verdhe min 80 ::Denis Da SILVADemtim min 11 ::Elton DOKUGol min 46 ::Alechenwu ABRAHAMGol min 59 ::Erald TURDIUKarton i kuq min 87 ::Guido TEPSHIKarton i verdhe min 23 ::Enco MALINDIKarton i verdhe min 67 ::Guido TEPSHIKarton i verdhe min 80 ::Denis Da SILVA
Kastrioti
 Eventet
Demtim
  • 11' : Elton DOKU ( 1 )
  Gol
  • 38' : Vedat MURIQI ( 1 )
  • 46' : Alechenwu ABRAHAM ( 1 )
  • 59' : Erald TURDIU ( 1 )
  Karton i kuq
   • 87' : Guido TEPSHI ( 1 )
   Karton i verdhe
    • 23' : Enco MALINDI ( 1 )
    • 67' : Guido TEPSHI ( 1 )
    • 80' : Denis Da SILVA ( 1 )


    Lajmet e Fundit

     Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit