HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 26 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Denis Da SILVA

Personal data

Picture of Denis Da SILVA
Nationality:Brazil, Federative Republic of Brazil, Federative Republic of
Name:Denis Da SILVA
Nickname:Viana
Birthday (Age):03. Shtator 1986 (37)
Jersey Number:26
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 31KastriotivsPartizani010--------
Saturday September 14BylisvsKastrioti100--------
Friday November 01TeutavsKastrioti100--1-----
Saturday February 15KastriotivsVllaznia100--------
Saturday February 22SkenderbeuvsKastrioti100--------
Saturday March 01KastriotivsTeuta100--------
Saturday April 19KastriotivsVllaznia100--------
Games total610--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Mamurras------------
Kategoria Superiore 2013-14Kastrioti431-1-1-----
Kategoria Superiore 2012-13Bylis22----1-----
Kategoria Superiore 2011-12Bylis33----2-----
Kategoria Superiore 2011-12Skenderbeu------1-----
Kategoria Superiore 2010-11Bylis77-1--1-----
Career Total1615111-6-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15MamurrasMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14KastriotiMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13BylisMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12BylisMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11BylisMesfushor