HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 26 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Boris BJELKANOVIC

Personal data

Picture of Boris BJELKANOVIC
Name:Boris BJELKANOVIC
Jersey Number:6
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Wednesday September 04LushnjavsKukësi100--------
Wednesday October 02LushnjavsTeuta100--------
Saturday October 05KastriotivsLushnja100--------
Saturday October 19LushnjavsPartizani100--------
Sunday November 10FlamurtarivsLushnja101--------
Saturday November 30LushnjavsTirana100--------
Sunday December 08LacivsLushnja100--------
Saturday February 22LushnjavsBylis100--------
Saturday March 01BesavsLushnja100-1------
Saturday March 15LushnjavsSkenderbeu100--------
Saturday April 12TiranavsLushnja100--------
Sunday April 20LushnjavsFlamurtari100--------
Games total1201-1------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2013-14Lushnja77--11------
EUROPA League 2012-13Fc Honved Budapest------------
Career Total77--11------

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2013-142013-14LushnjaMbrojtes
EUROPA League 2012-132012-13Fc Honved BudapestMesfushor