HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 27 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2011-12
Match Schedule for ElbasaniIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
110.09.201116:00 hSkrapari - Elbasani0-0draw.png
217.09.201116:00 hElbasani - Gramshi5-1thumbs_up.png
324.09.201116:00 hBeselidhja - Elbasani4-0thumbs_down.png
401.10.201115:00 hElbasani - Gramozi2-0thumbs_up.png
516.11.201115:00 hLuftetari - Elbasani3-1thumbs_down.png
615.10.201114:00 hElbasani - Ada1-0thumbs_up.png
722.10.201114:00 hLushnja - Elbasani3-0thumbs_down.png
829.10.201114:00 hElbasani - Kukësi1-0thumbs_up.png
905.11.201114:00 hButrinti - Elbasani3-2thumbs_down.png
1019.11.201114:00 hElbasani - Mamurras2-1thumbs_up.png
1126.11.201114:00 hBurreli - Elbasani2-0thumbs_down.png
1204.12.201113:30 hElbasani - Vlora3-1thumbs_up.png
1317.12.201113:00 hBesa - Elbasani4-2thumbs_down.png
1424.12.201113:00 hElbasani - Himara4-2thumbs_up.png
1529.12.201113:00 hIliria - Elbasani1-0thumbs_down.png
1611.02.201215:30 hElbasani - Skrapari3-1thumbs_up.png
1725.02.201215:30 hGramshi - Elbasani0-1thumbs_up.png
1803.03.201215:30 hElbasani - Beselidhja0-0draw.png
1910.03.201215:30 hGramozi - Elbasani2-4thumbs_up.png
2017.03.201215:30 hElbasani - Luftetari2-3thumbs_down.png
2124.03.201215:30 hAda - Elbasani1-1draw.png
2231.03.201215:30 hElbasani - Lushnja0-0draw.png
2304.04.201215:30 hKukësi - Elbasani3-1thumbs_down.png
2407.04.201215:30 hElbasani - Butrinti0-0draw.png
2515.04.201216:00 hMamurras - Elbasani3-1thumbs_down.png
2618.04.201215:30 hElbasani - Burreli2-1thumbs_up.png
2722.04.201216:00 hVlora - Elbasani2-1thumbs_down.png
2828.04.201216:00 hElbasani - Besa1-1draw.png
2906.05.201217:00 hHimara - Elbasani3-2thumbs_down.png
3012.05.201215:30 hElbasani - Iliria2-3thumbs_down.png