HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 22 Shkurt 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2018-19
Match Schedule for Tomori Ical export

MD Date Time Home Team   Away TeamResult  
1 09.09.2018 18:00 h Tomori - Lushnja1-1 draw.png
2 15.09.2018 18:00 h Pogradeci - Tomori0-1 thumbs_up.png
3 23.09.2018 18:00 h Tomori - Besa1-1 draw.png
4 29.09.2018 18:00 h Tomori - Oriku1-1 draw.png
5 06.10.2018 16:00 h Egnatia - Tomori3-2 thumbs_down.png
6 20.10.2018 16:00 h Tomori - Turbina2-1 thumbs_up.png
7 27.10.2018 16:00 h Apolonia - Tomori0-0 draw.png
8 03.11.2018 16:00 h Tomori - Bylis1-2 thumbs_down.png
9 11.11.2018 16:00 h Elbasani - Tomori0-2 thumbs_up.png
10 24.11.2018 16:00 h Lushnja - Tomori3-0 thumbs_down.png
11 01.12.2018 16:00 h Tomori - Pogradeci1-0 thumbs_up.png
12 08.12.2018 16:00 h Besa - Tomori2-1 thumbs_down.png
13 15.12.2018 16:00 h Oriku - Tomori1-0 thumbs_down.png
14 22.12.2018 15:30 h Tomori - Egnatia1-2 thumbs_down.png
15 02.02.2019 16:00 h Turbina - Tomori0-2 thumbs_up.png
16 10.02.2019 16:00 h Tomori - Apolonia3-2 thumbs_up.png
17 16.02.2019 16:00 h Bylis - Tomori-  
18 23.02.2019 16:00 h Tomori - Elbasani-