HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Gjergj MUZAKA

Personal data

Picture of Gjergj MUZAKA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Gjergj MUZAKA
Birthday (Age):26. Shtator 1984 (39)
Height:182 cm
Weight:72 kg
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday September 10SkenderbeuvsTomori100--------
Sunday September 18DinamovsSkenderbeu100--------
Saturday September 24SkenderbeuvsShkumbini100--------
Sunday October 02LacivsSkenderbeu100--------
Saturday October 15SkenderbeuvsKamza100--------
Sunday October 23TeutavsSkenderbeu101--1-----
Monday October 31SkenderbeuvsKastrioti100--------
Sunday November 06TiranavsSkenderbeu100--1-----
Saturday November 19SkenderbeuvsFlamurtari101--------
Saturday November 26VllazniavsSkenderbeu100-----1--
Monday December 05SkenderbeuvsBylis100--------
Saturday December 17ApoloniavsSkenderbeu1001-1-----
Sunday March 04SkenderbeuvsDinamo1002-1-----
Friday March 30SkenderbeuvsTeuta100--------
Sunday April 08KastriotivsSkenderbeu101--------
Saturday April 14SkenderbeuvsTirana100--------
Sunday April 22FlamurtarivsSkenderbeu100--1-----
Wednesday April 25SkenderbeuvsVllaznia100--------
Sunday April 29BylisvsSkenderbeu100--------
Saturday May 05SkenderbeuvsApolonia1011-------
Saturday May 12PogradecivsSkenderbeu100--------
Games total21044-5--1--


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2018-19Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2017-18Skenderbeu1-1-1-------
Kategoria Superiore 2016-17Skenderbeu312-1-------
Kategoria Superiore 2016-17Tirana5322--------
Kupa e Shqiperise 2016-17Tirana------------
Kategoria Superiore 2015-16Tirana96313----11-
Kupa e Shqiperise 2015-16Tirana1-1---------
Kategoria Superiore 2014-15Flamurtari99--2-2--11-
Kategoria Superiore 2014-15Tirana77--1-1-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Tirana11--------1-
Kategoria Superiore 2013-14Skenderbeu1313-13-1-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Skenderbeu11----------
CHAMPIONS League 2012-13Skenderbeu11----1-----
Kategoria Superiore 2012-13Flamurtari88--12-1-----
Fifa World Cup - Brazil 2014Shqiperi------------
Kategoria Superiore 2011-12Skenderbeu1111-25-5--1--
Superkupa 2011Skenderbeu11-1--------
CHAMPIONS League 2010-11Dinamo11----------
Kategoria Superiore 2010-11Skenderbeu99-17-1-----
Kategoria Superiore 2010-11Dinamo1111-22-1-----
EURO 2012 - Ukraine & PolandShqiperi422-1-------
Superkupa 2010Dinamo11----------
Kategoria Superiore 2009-10Tirana15141110-2-----
Ndeshje miqesoreShqiperi1-1---------
Career Total113100131148-15--33-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2018-192018-19SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2017-182017-18SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17TiranaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16TiranaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15FlamurtariMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15TiranaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14SkenderbeuMesfushor
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14SkenderbeuMesfushor
CHAMPIONS League 2012-132012-13SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13FlamurtariMesfushor
Fifa World Cup - Brazil 20142012-13ShqiperiMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12SkenderbeuMesfushor
Superkupa 20112011SkenderbeuMesfushor
CHAMPIONS League 2010-112010-11DinamoMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11DinamoMesfushor
EURO 2012 - Ukraine & Poland2010ShqiperiMesfushor
Superkupa 20102010DinamoSulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10TiranaSulmues
Ndeshje miqesore2009-10ShqiperiSulmues