HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 03 Dhjetor 2020
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova
Welcome, Guest
Username:Password:Remember me
 • Page:
 • 1

TOPIC: Java e pare e Superliges

Java e pare e Superliges11 years 3 months ago#1

 • Vllaznia
 • Vllaznia's Avatar
 • OFFLINE
 • Fresh Boarder
 • Posts: 3
 • Karma: 0
Te dilen ora 17:00 fillon java e pare e superliges per sezonin 2009-2010.

Kto jane ndeshjet:

Skenderbeu - Laci
Apolonia - Teuta
Kastrioti - Dinamo
Tirana - Flamurtari
Besa - Vllaznia
Gramozi - Shkumbini
Forca Vllaznia
The administrator has disabled public write access.

Re:Java e pare e Superliges11 years 3 months ago#2

forca vllaznia
The administrator has disabled public write access.

Re:Java e pare e Superliges11 years 3 months ago#3

Apo Apo Apollonia. Super Hoti Super Hazhbulic shpartalluan Teuten.
tashme shkojme ne shkoder per te treguar qe jemi pretedent per protagonizem.
pasi skudra ka punuar shum mir ka ruajtur boshtin qe kishim sezonin e kaluar.
dhe me presidentin e nderit koco kokedhimen kemi afruar shum lojtar cilesor,
ne skuader.

Dhe nje dite kur te vdese
do kerkoj nga i madhi zot
lart nga qielli te me lere
Apollonine te shikoj.

Apo Apo Apollonia..............
The administrator has disabled public write access.

Re:Java e pare e Superliges11 years 3 months ago#4

JAVA E PARE NA DHUROI SHUME GOLA
POR AJO QE ESHTE ME E BUKURA QE VAJZAT E VILES GOLD U MUNDEN
SUKSESE GJITH SKUADRAVE TE RRETHEVE
ISHALLA E MARRIN ATO KAMPIONATIN KETE SEZON
Futbolli eshte pasione ose dnryshe eshte njelloj si sexi.Sa me pasion e me delikates bene aq me i forte eshte dhe futbolli sa me paster dhe me pasion luan aq me i bukur e spaktakolar behet
The administrator has disabled public write access.

Re:Java e pare e Superliges11 years 3 months ago#5

te lumte goja elbasanlli rethet din ta festojn kampionatin me me shum tifoz dhe pasion
kampionatin e pushtur nga tirana. kishte lezet kur mori elbasani kampionatin gjith qyteti ne fest ne lebasan,ishin dal nga te gjitha moshat. suksese elbasanit sa me shpejt ne superlige aty ka ka vendin. Para Apollonia. :)
The administrator has disabled public write access.

Re:Java e pare e Superliges11 years 3 months ago#6

do tajapi ndo nje tv ndeshjen Vllaznia - Apollonia? ta shikojme
njeher dhe ne qe jemi jashte Apollonine mos shikojme ndeshje emocionuese ne shkoder.
The administrator has disabled public write access.
 • Page:
 • 1
Time to create page: 0.059 seconds