HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 29 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Shqiperia
De Biasi justifikon zgjedhjet e tij
nga Administrator    E mërkurë, 01 Qershor 2016 13:56    pdfShtypEmail
de-biasi-konferenceSot ne oren 12:00 tranjeri i kombetares De Biasi ka mbajtur konferencen per shtyp ne lidhje me zgjedhjen e 23 lojtareve qe do te jene pjese ne France 2016.
Tranjeri i eshte pergjigjur disa nga...
Lexo ma...
 
De Biasi publikon listen zyrtare per ne France 2016
nga Administrator    E martë, 31 Maj 2016 22:29    pdfShtypEmail
lista-zyrtareTranjeri i kombetares De Biasi ka shpallur sonte ne darke listen zyrtare te 23 futbollisteve qe do te bejne pjese e kampionatit europian France 2016. Nga 27 lojtaret e grumbulluar per pergatitjet...
Lexo ma...
 
Nje dite ndryshe per kombetaren
nga Administrator    E martë, 31 Maj 2016 09:28    pdfShtypEmail
kombetarja-vizite-vieneDje, tranjeri i kombetares shqiptare Gianni de Biasi i ka bere nje surprize lojtareve te kombetares. Ai ka vendosur qe paraditja te kalonte ne relaks dhe me lojra ne parkun e Sebersdorf 15km larg...
Lexo ma...
 
Shqiperia fiton kunder Katarit
nga Administrator    E diel, 29 Maj 2016 20:26    pdfShtypEmail
shqiperi-katar-roshiShqiperia ka fituar ndeshjen e pare miqesore kunder ekipit te Katarit me rezultatin 3-1. Kane qene lojtaret e Katarit te cilen kane kaluar te paret ne avantazh me ane te Fadlallah qe ne minuten e...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL