HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 04 Mars 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Shqiperia
Vllaznit Ultras zhvillojne protesten per situaten e Vllaznise
nga Administrator    E martë, 29 Shtator 2015 10:19    pdfShtypEmail
vllaznit-ultras-protesteTifo grupi i skuadres te Vllaznise, Vllaznit Ultras, kane zhvilluar nje proteste para Bashkise Shkoder per gjendjen e mjeruar ne te cilen ndodhet Vllaznia. Ne kete proteste kane marre pjese me...
Lexo ma...
 
Levy ndihet keq gjate pushimit
nga Albaniassocer    E diel, 27 Shtator 2015 16:24    pdfShtypEmail
flamurtari-thumbTrajneri çek i Flamurtarit,Stanislav Levy,gjate pushimt te ndeshjes midis vlonjateve dhe Kukesit vendas eshte ndiere keq dhe nuk ka zbritur ne pankine.Mesa u mor veshte ishte nje problem me...
Lexo ma...
 
Bylis-Skenderbeu do te luhet pa police ne stadjum
nga Albaniassocer    E shtunë, 26 Shtator 2015 14:57    pdfShtypEmail
bylisiMbarevajtja e ndeshjes se Adush Muçes te rikonstruktuar eshte marre persiper  nga presidenti i Bylisit,Kapllanaj.Kujtojme qe Kapllanaj eshte njekohesisht edhe kryetar i bashkise.Mesa deklaroi...
Lexo ma...
 
Flamurtari pa Levyn sot ndaj Laçit
nga Albaniassocer    E diel, 13 Shtator 2015 14:44    pdfShtypEmail
flamurtari-thumbEkipi vlonjat sot ne perballjen me Laçin do te drejtohet nga zevendesit e Levyt.Zyrtarisht çeku i pankines nuk ka udhetuar drejt Peqinit per motive shendetesore por zera jo zyrtare flasin per nje...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL