HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 26 Tetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Shqiperia
Ne mars Shqiperia do te inguroje Stadiumin Loro Borici
nga Administrator    E enjte, 14 Janar 2016 11:58    pdfShtypEmail
Loro-Borici1Ne prag te kampionatit Europian France 2016, ekipi yne kombetar pritet qe te zhvilloje 2 ndeshje testuese.
Keto ndeshje priten qe te luhen ne stadiumin Loro Boriçi te Shkoder i cili eshte drejt...
Lexo ma...
 
Hidhet shorti per ne Europianin 2016
nga Albaniassocer    E diel, 13 Dhjetor 2015 23:40    pdfShtypEmail
sorteggio euroShqiperia eshte shortuar ne grupin A sebashku me Francen,Zvicren dhe Rumanine.Ne pergjithesi mund te quhet nje short jo i keq,duke menduar qe mund te na kishine rene ekipe shume me te forta.Po te...
Lexo ma...
 
Ndodhe edhe kjo ne Superligen Shqiptare
nga Albaniassocer    E shtunë, 12 Dhjetor 2015 16:49    pdfShtypEmail
Adush Muca2Pas denimit per ekipin e Bylisit nga ana e etikes ballshioteve perveq 4 lojtareve(Mushica,Basriu,Shoshi dhe Haliti) do ti mungojne edhe mjeku.Dhe pikerisht ne ndeshjen e sotme kunder Partizanit...
Lexo ma...
 
Lojtaret e Terbunit pezullojne bojkotin
nga Albaniassocer    E shtunë, 12 Dhjetor 2015 15:06    pdfShtypEmail
terbuni by ultrasdesign-d72uyd5Ditem e djeshme pothuajse te gjithe lojtaret titullare te Terbunit kishin deklaruar se do te bojkotonin ndeshjen e sotme ne Shkoder kunder Vllaznise.Ky vendim ihte marre pasi edhe tek Terbuni...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL