HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 22 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Shqiperia
Berat Xhimshiti debuton ne Seria A
nga Administrator    E martë, 03 Maj 2016 10:25    pdfShtypEmail
djimisti-atalanta-napoliMbrojtesi i kombetares shqiptare Berat Xhimshiti ka debutuar ne Seria A italiane. Ai eshte aktivizuar per 90 minuta ne humbjen qe skuadra e tij Atalanta ka bere ne San Paolo te Napolit. Atalanta ka...
Lexo ma...
 
Percaktohen cmimet per ndeshjen kunder Katar
nga Administrator    E shtunë, 30 Prill 2016 17:50    pdfShtypEmail
Jane publikuar çmimet e biletave te ndeshjes miqesore qe kombetarja jone do te luaje kunder Katarit. 
Ndeshja do te luhet ne stadiumin Arena Hartberg te qytetit te Hartberg ne Austri...
Lexo ma...
 
Legjonaret - Tjeter gol per Memushaj
nga Administrator    E shtunë, 23 Prill 2016 16:05    pdfShtypEmail
memushaj-pescaraLedian Memushaj ka shenuar ne ndeshjen e sotme qe ekipi i tij Pescara ka luajtur kunder Brescia ne serie B italiane. Mesfushori i kombetares tone eshte aktivizuar per 90 minuta dhe ka bere nje...
Lexo ma...
 
Publikohet axhenda e kombetares shqiptare
nga Administrator    E premte, 22 Prill 2016 16:21    pdfShtypEmail
Kombetarja-ne-stervitjeSot eshte publikuar axhenda e kombetares shqiptare qe para fillimit te europianit deri ne ndeshjen e fundit ne grupe kunder Rumanise ne Lion te Frances.
Ekipi yne kombetar do te filloje...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL