HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 29 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Shqiperia
De Biasi: Golat aksidentale, mund te kishim barazuar
nga Administrator    E shtunë, 26 Mars 2016 23:29    pdfShtypEmail
de-biasi-konf-austriPas perfundimit te ndeshjes tranjeri i kombetares shqiptare ka dhene intervisten para mediave ne stadium. Ai eshte shfaqur shume i zhgenjyer per menyren se si kombetarja ka pesuar 2...
Lexo ma...
 
Shqiperia humbet kunder Austrise
nga Administrator    E shtunë, 26 Mars 2016 22:50    pdfShtypEmail
austri-shqiperi-miqesoreEkipi yne kombetar ka humbur kunder Austrise me rezultatin 2-1. Nje pjese e pare per tu harruar per kombetaren, ku 2 gabime te mbrojtes tone i dhurojne 2 gola te shpejte ekipit austriak. Austria e...
Lexo ma...
 
Formacionet zyrtare Austri - Shqiperi
nga Administrator    E shtunë, 26 Mars 2016 16:31    pdfShtypEmail
Debiazzi stervitjePas pak ne oren 17:30 ne stadiumin Ernest Hapel luhet ndeshja miqesore Austri - Shqiperi. Tranjeret e te dyja skuadrave kane deklaruar formacionet zyrtare. Ekipi austriak do ta filloje ndeshjen me...
Lexo ma...
 
Kombetarja arrin ne Austri
nga Administrator    E premte, 25 Mars 2016 20:34    pdfShtypEmail
stervitje austriKombetarja e Shqiperise, sot ne oren 15:00 eshte nisur per ne Viene. Ekipi yne ka mberritur ne aeroportin e Vienes rreth ores 17:00 dhe me pas jane akomoduar ne hotel Danub Hotel te Vienes. Ne oren...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL