HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Dikure hidheshin gure tani celulare
nga Albaniassocer   E hënë, 14 Mars 2016 19:26   pdfShtypEmail

partizani tirana-300x192Ndodhe edhe kjo.Gjate supersfides midis Partizanit dhe Skenderbeut ne Qemal Stafa ne momentin e shenimit te golit nga Racic ne fushen e lojes u hodhen disa sende nga sektori i tifozeve te kuq.Albitri i takimit Enea Jorgji mori nje dhe ja dha albitrit te katert si prove materiale per hedhje te sendeve te forta ne fushe.Deri ketu asgje e quditshem por qudia vjen nga fakti qe behej fjale per nje smartphone jo pak te kushtueshem.Edhe ky eshte deri diku evolucion,dikur ne fushe hidheshin tulla,gure etj tani hidhen smartphone.


busy
komente