HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Prill 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Rrahman Hallaçi kalon tek Partizani!
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 20 Janar 2010 01:39   pdfShtypEmail

partizani_thumbPartizani ka bere nje tjeter goditje ne merkato. Rrahman Hallaçi eshte bashkuar me skuadren e Bejzades dhe ka nisur stervitjen. Hallaçi deri ne perfundim te muajit dhjetor ka qene pjese e Vllaznise por trajneri i ri i shkodraneve, Edi Martini nuk e ka pasur ne planet e tij kete lojtar duke e detyruar te rikthehet te Partizani, skuader tek e cila ka luajtur edhe disa sezone me pare.

Enea Shtrepi

 


busy
komente