HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 10 Gusht 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Stadiumi Lacit pajiset me stola plastik
nga Albaniassocer   E enjte, 20 Maj 2010 23:41   pdfShtypEmail
Stadiumi_LacitSurprizat nuk kane fund te Laçi !!!
Menjehere pas perfundimit te sezonit 2009-2010 stadiumi i Lacit ka filluar rikonstruktimin. Dje ka filluar puna per ta pajisur tribunen karshi me rreth 1500 stola. Ky eshte nje shans i mire qe Laci ti zhvilloje ndeshjet e Euro Liges ne Lac.

Pas Emiljano Veliaj dhe Ervin Llanit, keto te grumbulluar ne Kombetaren A per dy ndeshjet e rradhes ndaj Malit te Zi dhe Andores, sot jane konfirmuar pjese e ekipi Shpresa edhe Erjon Vucaj dhe Bledi Marashi.
Te dy talentet qe luajne ne rradhet e bardh e zinjve kane kryer nje sezon te mrekullueshem me Lacin.

Mario Nikolla

busy
komente