HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 26 Prill 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Levizjet/ Shkumbini mendon per Llanin nese nuk vjen Ilion Lika
nga AlbaniaSoccer   E diel, 13 Qershor 2010 00:01   pdfShtypEmail
ervin_llaniDrejtuesit e Shkumbinit kane nisur te mendojne nje alternative te dyte nese portieri Ilion Lika refuzon te nenshkruaje kontraten e ofruar. Behet fjale per portierin e Lacit, Ervin Llani. Drejtuesit e skuadres peqinase kane nisur kontaktet me te, por ky transferim mund te behet i mundur vetem pasi kurbinasit te perfundojne aventuren e tyre ne Europa Lige.busy
komente