HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 13 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Levizjet/ Ilion Lika, Lila dhe Osmani tre firmat e para bardheblu
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 17 Qershor 2010 22:14   pdfShtypEmail

ilion_likaTirana ka bere tre goditjet e para ne merkato duke firmosur me tre futbolliste. Portieri Ilion Lika ka pranuar te jete pjese e skuadres bardheblu duke hedhur firmen ne kontraten e cila do ta beje ate te jete gardiani i portes bardheblu. Gjithashtu Tefik Osmani dhe Andi Lila kane pranuar te rinovojne kontratat e tyre duke iu bashkuar Likes e duke bere qe deri ne kete moment Tirana te kete konfirmuar tre lojtar. Ne ditet ne vazhdim priten te tjera zyrtarizime dhe shume shpejt bardheblute do te kene plotesuar komplet skuadren.

Enea Shtrepi


busy
komente