HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 22 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Orges Shehi eshte i Skenderbeut !
nga AlbaniaSoccer   E martë, 13 Korrik 2010 16:14   pdfShtypEmail

orges_shehi_besaGardiani i Beses Orges Shehi sezonin e ri do te mbroje porten e Skenderbeut te Korces. Ai do te luaje dhe dy ndeshjet ndaj Olimpiakosit me Besen dhe pastaj do ti bashkohet ekipit korcar. Me ardhjen e Shehit te Skenderbeu shkone ne pese numri lojtareve qe kane lene Besen per skuadren e Skenderbeut.

Altin Ngjela


busy
komente