HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Prill 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Levizjet/Valdano Nimani zyrtarisht lojtar i Vllaznise
nga AlbaniaSoccer   E diel, 25 Korrik 2010 11:54   pdfShtypEmail

valdano_nimaniLojtari i Lacit sezonin e kaluar shkodrani Valdano Nimani eshte larguar zyrtarisht nga klubi bardh e zi duke nenshkruar nje kontrate me skuadren e tij te vendlindjes Vllaznin. Akordi midis dy klubeve u gjete vetem disa caste me pare ne Lezhe. Ish benjamini i tifozerise kurbinase, cilesuar prej tyre,- "Messi" i Lacit,-i bashkohet listes kuq e blu, per fazen e tyre ne Serbi!

Kel Naraci


busy
komente