HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Prill 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Laci/Vangjel Mile vishet bardhezi
nga AlbaniaSoccer   E premte, 20 Gusht 2010 19:22   pdfShtypEmail

vangjel_mileSulmuesi beratas, Vangjel Mile ka firmosur me skuadren laciane. Ai ka qene dhe ne stervitjen qe ekipi ka zhvilluar sot dhe neser mund te aktivizohet ne perballjen me Teuten. Ish kapiteni i djemve te detit sezonin e kaluar tashme do te rikthehet si kundershtar ne stadiumin “Niko Dovana”. Mile fazen pergatitore e zhvilloi me skuadren e Skenderbeut, por trajneri Muca nuk ka preferuar ta kete pjese te skuadres duke e larguar.

Kliton Marku

 


busy
komente