HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kategoria Superiore/ Kalendari per javen e dyte
nga AlbaniaSoccer   E martë, 10 Shtator 2013 21:31   pdfShtypEmail

FSHF 2FSHF ka publikuar kalendarin  e javes se dyte per Kategorine Superiore. Keto gjashte takime do te luhen mes ores 14:00 dhe 17:00 te shtunen dhe te dielen. Spikat supersfida e Vlores ku Flamurtari do te prese Skenderbeun.

Laci – Partizani 14:00

Bylis – Kastrioti 14:00

Kukesi – Vllaznia 14:00

Tirana – Lushnja 14:00

Besa – Teuta 17:00

Flamurtari – Skenderbeu 17:00

 


busy
komente