HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 22 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Incidenti/ Gjika i kerkon falje Skenderbeut
nga AlbaniaSoccer   E diel, 15 Shtator 2013 17:50   pdfShtypEmail

shpetim-gjikaPas grushtave ne tribunen VIP presidenti i Flamurtarit Shpetim Gjika i ka kerkuar falje homologut te tij Ardjan Takaj. E ka shoqeruar ate dhe miqte e tij jashte stadiumit dhe e ka shoqeruar gjithashtu edhe ne rrugen e kthimit drejt Tiranes pa perfunduar ndeshja. Gjendja e presidentit te Skenderbeut eshte e mire por ai nuk ka pritur te mbaroj takimi me Flamurtarin.


busy
komente