HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Disiplina/ Flamurtarit I hiqen tre pike
nga AlbaniaSoccer   E martë, 17 Shtator 2013 15:11   pdfShtypEmail

Flamurtari-Skënderbeu-1-0Dhuna ndaj presidentit te Skenderbeut ka denuar Flamurtarin. Kater ndeshje jashte stadiumit dhe minus tre pike ne tabelen e klasifikimit. Ky ka qene vendimi i Komisionit te Disiplines marre per ate qe ndodhi ne ndeshjen Flamurtari-Skenderbeu. Rezultati i ndeshjes ne fushe ka ngelur i pandryshuar por tani vlonjatet kane tri pike me pak dhe e kane leshuar kreun qe e moren pasi munden ne Vlore skuadren e Skenderbeut.


busy
komente