HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 29 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Flamurtari/ Klubi apelon vendimin e Disiplines
nga AlbaniaSoccer   E martë, 17 Shtator 2013 22:30   pdfShtypEmail

flamurtari-thumbKlubi i Flamurtarit nuk ka qendruar duarkryq perpara vendimit qe ka marre Komisioni i Disiplines. Vlonjateve u jane hequr tri pike pas ngjarjeve te dhunshme ku pre ra presidenti i Skenderbeut Ardjan Takaj. Disiplina i hoqi tri pike por Flamurtari menjehere ka apeluar ceshtjen ne Komisionin e Apelit me shpresen se do te kthej mbrapsht kete vendim te formes se prere. Ne Vlore e quajne te pavend denimin me pike per nje ngjarje qe nuk influencoi aspak tek ndeshja ne fushe.


busy
komente