HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 03 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Fitorja ndaj Tiranes mbush xhepat e lojtareve kuqeblu
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 18 Shtator 2013 21:36   pdfShtypEmail

vllaznia1Kryetari i Bashkise se Shkodres Lorenc Luka ka pritur me padurim te mbaroj ndeshja me Tiranen dhe ka shkuar ne dhomen e zhveshjes se lojtareve. Ka festuar me ta tri piket e merituara dhe menjehere u ka thene se do te shperblehen per suksesin ndaj skuadres nga kryeqyteti duke marre 300 mije leke per koke. Gjithashtu i ka premtuar futbollisteve se ne rast suksesi ne Lushnje do te marrin nje tjeter premio me te madhe per te provuar majat e klasifikimit.


busy
komente