HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kategoria Superiore/ Tirana -Skenderbeu zhvendoset ne oren 17.00
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 21 Shtator 2013 22:21   pdfShtypEmail

tirana skenderbeuuuuuuuuuuNdeshja e shumepritur mes Tiranes dhe Skenderbeut, do te luhet ne oren 17.00. Ky eshte vendimi qe kane marre drejtuesit e FSHF-se. Interesimi i madh i tifozeve nga te dy ekipet dhe kembengulja e Klubit teTiranes ka bere qe ky takim te shtyhet per tu luajtur pasdite nen dritat e prozhektoreve. Ne stadium pritet nje numer i madh tifozesh bardhe e blu dhe tifozesh te tjere te ardhur nga qyteti i Korces.


busy
komente