HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 06 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Vllaznia akuza per gjykimin ne Lushnje
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 21 Shtator 2013 22:53   pdfShtypEmail

jemini lorencVllaznia ka vene ne akuze gjyqtarin e ndeshjes Lorenc Jemini. Goli i anulluar ne Lushnje ka acaruar tifozet, drejtuesit dhe lojtaret. Vllaznia ndihet e vjedhur nga Jemini qe cuditerisht pa nje prekje me dore te paqene. Shkodranet bejne gati nje ankimim ne FSHF per kete ceshje qe i ka acaruar shume.


busy
komente