HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 10 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kategoria Superiore/ Tre trajneret qe rrezikojne shkarkimin
nga AlbaniaSoccer   E martë, 24 Shtator 2013 16:49   pdfShtypEmail

 trajneretArmando Cungu, Nevil Dede dhe Hasan Lika jane tre trajneret e rrezikuar. Kukesi e ka nisur keq, Tirana nuk gjen veten ne fushe ndersa Partizani ka shpetuar nisjen me fitoren e marre ne Kavaje. Presidentet e tri klubeve i kane vene ne shenjester tri trajneret dhe po mendojne per zevendesuesit e tyre nese nuk do te arrihen rezultatet qe priten ne javet e ardhshme. Kampionati ka hyre ne nje faze interesante dhe ngjarjet pritet te shtohen ne vazhdim.


busy
komente