HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kategoria Superiore/ Percaktohet kalendari per javen e V
nga AlbaniaSoccer   E martë, 24 Shtator 2013 22:16   pdfShtypEmail

FSHF 2FSHF ka publikuar oraret dhe ditet e zhvillimit te ndeshjeve per javen e peste. Te shtunen dhe te dielen do te luhen gjashte takime te rendesishme. Spikat perballja mes Partizanit dhe Flamurtarit si dhe ajo e Teutes se vendit te pare me Tiranen.

Te shtunen:

Bylis – Besa ora 14:00

Kastrioti – Kukesi ora 14:00

Partizani – Flamurtari ora 14:00

Te dielen:

Teuta – Tirana ora 14:00

Vllaznia – Laci ora 14:00

Skenderbeu – Lushnja  ora 17:00


busy
komente