HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 23 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kategoria Superiore/ Jemini "zemër butë", lojtarët "kacafyten"
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 28 Shtator 2013 14:46   pdfShtypEmail

jemini lorencNe takimin Bylis-Besa gjithcka ka qene e qete dhe monotone gjate pjeses se pare, pervec episodeve te mbrojtesit Llenga qe ne shume raste u konfliktua dhe me duar me sulmuesin lushnjar Jetmir Sefa. Cudia ka ardhur nga gjyqtari Jemini ku nuk u ka akorduar asnje karton ketyre dy lojtareve ku ata jane share rende madje kane perdorur dhe konfrontimet me duart ne 2-3 raste.


busy
komente