HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 29 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Skenderbeu/ Ne Korce kerkojne lirimin e tifozit nga burgu
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 28 Shtator 2013 15:26   pdfShtypEmail

ujqeritttttNje tifoz i Skenderbeut eshte ne nje nga burgjet e Tiranes. Nje djalosh 18 vjecar eshte arrestuar dhe izoluar ne burg per shkak te nje doreze hekuri te gjetur ne xhepin e tij ne ndeshjen e nje jave me pare Tirana-Skenderbeu. Tifozet e Skenderbeut bejne apel per te pare edhe nje here te lire shokun e tyre. Ne qytetin e Korces te gjithe jane te alarmuar nga ky lajm i hidhur dhe presin nje zgjidhje te shpejte per djalin e arrestuar.


busy
komente