HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kastrioti/ Ramadan Ndreu: "Kishim mundesi te fitonim pike"!
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 28 Shtator 2013 19:59   pdfShtypEmail

Trajneri i Kastriotit Ramadan Ndreu vleresoi skuadren mike, por sipas tij skuadra e Kastriotit kishte mundesi per tu shkeputur me pike nga ky takim. "E kisha parashikuar të vështirë ndeshjen me Kukësin. Duhet pranuar se skuadra kukesian është skuadër e forte. Me pak kujdes mund të mos ndeshkoheshim. Megjithate, do të analizojmë në hollësi të metat dhe dobësite e konstatuara në këtë ndeshje dhe do mundohemi ti rikuperojme ato ne ndeshjen e ardshme. Ne takimin e rradhes kemi nje tjeter përballje të vështirë qe është ajo me Tiranën”, u shpreh trajneri I Kastriotit pas ndeshjes se humbur me Kukesin


busy
komente