HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 11 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Flamurtari/ Gati rikthimi i Arber Abilaliaj
nga AlbaniaSoccer   E diel, 29 Shtator 2013 22:25   pdfShtypEmail

Abilaliaj1Nje nga blerjet e veres per Flamurtarit eshte sulmuesi Arber Abilaliaj. Vlonjati i rikthyer nga Tirana ne shtepi akoma nuk ka luajtur per skuadren e tij. Shkak eshte nje problem ne gju qe e ka shqetesuar dhe e ka detyruar te operohet gjate veres. Abilaliaj pritet te rikthehet ne fushe per Flamurtarin dhe trajneri Gjoka eshte i gezuar per kete perforcim. Vlonjatet kane hasur probleme ne sulm dhe afrimi i Abilaliaj ne formacion tani eshte nje nevoje e madhe per te gjetur golin e munguar ne ndeshjet e fundit.


busy
komente