HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Ndreca tregon cfare ndodhi me gjyqtarin ne Mamurras
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 30 Shtator 2013 11:01   pdfShtypEmail

Ndreca dedPresidenti i Mamurrasit eshte shpallur ne kerkim nga policia per ngjarjet e dhunshme por menjehere Dede Ndreca ka sqaruar pozicionin e tij dhe ka thene se nuk e ka goditur por e ka mbrojtur gjyqtarin Zhuli nga dhuna e tifozeve. “Tani e mora vesh se qenkam i kerkuar. Isha ne kafe me miqte e mi, se sapo jam kthyer nga jashte dhe me thane. U çudita. Tani jam ne familjen time dhe ne shtepine time dhe nuk jam fshehur fare. Ka pasur incident pas ndeshjes. Une kam qene ne lokal ne momentin qe kane shkuar te dhunojne arbitrin. Jam ngritur nga lokali dhe kam shkuar e kam larguar njerezit qe e kishin rrethuar. Une di qe e shpetova gjyqtarin te mos goditej. Megjithate une jam i gatshem te perballem me kedo, edhe me ate ne gjykate, policia dhe ku te doje ai. S`jam njeri i dhunes dhe s`mund te ia lejoja vetes te goditet nje gjyqtar ne zonen time. Ketu jam dhe jam i gatshem te perballem me drejtesine”, ka thene Deda.


busy
komente