HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kategoria Superiore/ Shtyhet Vllaznia – Skenderbeu
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 30 Shtator 2013 12:38   pdfShtypEmail

vllaznia skenderbuFederata Shqiptare e Futbollit ka vendosur te shtyje me 24 ore ndeshjen mes Vllaznise dhe Skenderbeut. Vendi i dyte dhe i trete do te luajne ne Loro Borici te enjten dhe jo te merkuren. Te dy klubet u moren vesh me pare me njera tjetren dhe pasi bene nje kerkese ne FSHF per ta shtyre takimin moren pergjigje pozitive. Kjo do te jete supersfida e javes se gjashte dhe ky takim pritet me interes. Orari ndeshjes eshte percaktuar te jete ora 14:00.


busy
komente