HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kategoria Superiore/ Kukesi-Partizani ne Kamez
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 30 Shtator 2013 20:56   pdfShtypEmail

kamza stadiumMund te quhet skandal transferimi i ndeshjes Kukesi-Partizani ne Kamez. Jo se dy ekipet do luajne aty ndeshjen e rradhes por se Kamza, ose me mire kryetari i bashkise ka hapur dyert per Kukesin kur vendos te mos lejoje Kamzen te luaj aty. Megjithate, pavarsisht ketij problemi, Kukesi do ta prese Partizanin te merkuren ne kete stadium per te luajtur ndeshjen e rradhes pasi ne Kukes eshte denuar te mos luhet edhe per tre ndeshje te tjera.


busy
komente