HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kategoria Superiore/ Policia nuk merr persiprer Kukesi - Partizani
nga AlbaniaSoccer   E martë, 01 Tetor 2013 20:33   pdfShtypEmail

stadiumi KrujesPolicia nuk merr persiper zhvillimin e ndeshjes Kukesi - Partizani ne stadiumin e Kamzes. Ndeshja do te luhet ne Kruje. Futboll Klub Kukesi ne nje komunikate te fundit, thote se ndeshja me Partizanin nuk do te luhet ne stadiumin e Kamzes, por ne ate te Kastriotit ne Kruje. Ky vendim u mor pasi policia e kryeqytetit nuk ka marre persiper garancine e sigurise per kete ndeshje e duke detyruar qe klubi i Kukesit te endet ne kerkim te fushes per te zhvilluar ndeshjet e percaktuara ne kalendar. Klubi i Kukesit thote se Federata Shqiptare e Futbollit, nuk po merr pergjegjesite e saj duke e sorollatur qellimisht me vendimet e saj te paprecedente kete ekip elite te futbollit shqiptar dhe qe beri historine me debutimin ne Europa Lige.


busy
komente