HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Flamurtari/ Skuadra me mungesa para Bylisit
nga AlbaniaSoccer   E martë, 01 Tetor 2013 21:52   pdfShtypEmail

flamurtari-thumbFlamurtari vazhdon te kete probleme demtimesh. Lojtaret nuk jane te gjithe te gatshem dhe trajneri Ernest Gjoka ndihet i stresuar per te bere formacionin. Mungon kapiteni Franc Veliu, mungon sulmuesi Arber Abilaliaj dhe kane probleme Sakaj bashke me Arberin qe pritet te luaj i detyruar per te mos munguar. Flamurtari po kalon nje moment te veshtire dhe nese do te gaboj edhe me Bylisin mund te rrezikohet qendrimi ne Superiore. Ndeshja eshte percaktuar te luhet ne stadiumin e Peqinit ku pritet te mungojne edhe tifozet vlonjat.


busy
komente