HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kastrioti/ Drejtuesit i vene "ultimatum" lojtareve
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 02 Tetor 2013 11:08   pdfShtypEmail

Ekipi i Kastriotit, pas humbjes me Kukesin ne fundjave sot luan takimin e rradhes ne kampionat me Tiranen. Mesohet nga burime prane klubit krutan, se lojtareve u eshte vene kusht fitorja ndaj Tiranes per lekuidimin e rrogave.
Gjithashtu do te kete dhe shperblime per lojtaret e Kastriotit. Ndoshta kjo mund te jete nje strategji per ti motivuar me shume lojtaret perpara takimit me Tiranen. Nese Kastrioti do te arrij te siguroj rezultat pozitiv do te shmangte keshtu zonen e ftohte te tabeles.


busy
komente