HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 28 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Hasan Lika: Kjo fitore i sherben te ardhmes
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 02 Tetor 2013 19:53   pdfShtypEmail

hasan lika 223827795Hasan Lika, trajneri i Partizanit eshte shprehur se konferencen per shtyp se : " Ishte nje ndeshje e forte dhe e kishim vleresuar mjaft perballjen me kuksianet. Ja beme hyzmetin qysh ne fillim per ta fituar kete takim. Fusha e Krujes eshte me fat per ne , pasi eshte hera e dyte qe fitojme ne transferte per kete kampionat. Djemte i zbatuan me perpikmeri detyrat e dhena. eshte nje tre piksh me vlere qe do te ndikoj per per ardhmeen.” eshte shprehur trajneri Lika.


busy
komente