HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 29 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kukesi/ Jep doreheqjen trajneri Cungu
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 02 Tetor 2013 19:55   pdfShtypEmail

armando cunguJep doreheqjen trajneri i Kukesit,Armando Cungu.  Lajmin e ben te ditur per Albaniasoccer, burime prane klubit kuksian. Doreheqja e shkodranit nga pankina kuksiane, erdhi pas rezultateve aspak poztive qe skuadra kuksiane ka patur ne kete filim kampionati. Vendimi i largimit te tij nga pankina erdhi pas perfundimit te ndeshjes. Ne konferencen e dhene per shtyp ai pohoi se, skuadra e tij ne kete ndeshje nuk ishte ne lartesine duhur, si dhe disa te meta qe ai kish konstatuar gjate zhvillimit te ndeshjes. Gjithashtu ai nuk la pa permendur qe gjyqtari ju kish mohuar nje 11metersh. Largimi i Cungut eshte veprimi i pare i nje trajneri qe jep doreheqjen.


busy
komente