HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 20 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Gugash Magani: Mund te kishim fituar
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 02 Tetor 2013 22:15   pdfShtypEmail

gugash maganiPas ndeshjes, trajneri i Teutes Gugash Magani ka vleresuar skuadren e tij dhe ka treguar se mund te kishin fituar ne Lushnje. “Kemi marre nje pike te merituar ne kete takim kur ne pjesen e pare ne ishim ne disavantazh te nje goli por ne pjesen e dyte ne e rritem lojen tone e shenuam kur them se i kemi patur mundesite per te marre edhe me shume.Une jam i kenaqur qe kemi bere nje ndeshje te mire ne nje fushe te forte sic eshte kjo e Lushnjes e them se pika me kenaq kur do te vijojme punen tone per te arritur objektivat tona''


busy
komente