HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Zyrtare/ Naxhi Shensoji trajneri i Kukesit
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 03 Tetor 2013 14:42   pdfShtypEmail

Naxhi-ShensoiPak ore pasi ka dhene doreheqjen traineri Armando Cungu, Kukesi ka gjetur pasardhesin e tij. Presidenti Safet Gjici ia ka besuar skuadren ish trainerit te Bylisit Naxhi Shensoi. Ky emerim eshte bere zyrtar te enjten dhe pritet prezantimi. Shensoi eshte nje emer i njonur ne Shqiperi pasi ka drejtuar per dy sezone ballshiotet. Armando Cungu ka dhene doreheqjen pas humbjes me Partizanin te merkuren.


busy
komente