HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 21 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Muzaka acaron stadiumin ne Shkoder
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 03 Tetor 2013 21:58   pdfShtypEmail

MuzakaGjergji Muzaka pasi shenoi golin e trete ne porten e Vllaznise shkoi me vrap poshte tifozeve ultras “Vllaznit”, duke festuar aty. Kaq i mjaftoi tifozeve kuqeblu per tu acaruar dhe leshuar dretj Muzakes stola, shishe, cakmak dhe gure. Shume te shara per mesfushorin dhe shume acarim. Muzaka eshte detyruar te kerkoje falje ne fushe menjehere por as kjo nuk e ka qetesuar stadiumin e terbuar pas xhestit qe ai beri.


busy
komente