HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Drejtuesit e Vllaznise, mjekojne lojtarin e Skenderbeut
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 03 Tetor 2013 22:33   pdfShtypEmail

Dentimi skenderbeuNje xhest human dhe shume i vecante ka ndodhur ne Shkoder. Drejtuesit e Vllaznise kane bere nje xhest vellazeror. Lojtari kosovar qe luan per kampionet, Leonit Abazi ka demtuar rende gjurin. Duke pasur nevoje per ndihme, drejtori sportiv i Vllaznise Armir Grima e ka ndihmuar lojtarin per ta lidhur kemben me fasho dhe bashke me mjeket shkodran e kane ndihmuar futbollistin te mos kete dhimbje. Ky xhest meriton shume komplimente pasi eshte nje skene e rralle te pamesuara per syrin shqiptar.


busy
komente