HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 03 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Vllaznia/ Tifozet kuqeblu kalojne naten ne polici
nga AlbaniaSoccer   E premte, 04 Tetor 2013 20:31   pdfShtypEmail

vllaznit e shkodTensioni ne ndeshjen me Vllaznia-Skenderbeu dhe sidomos acarimi me Muzaken ka bere qe disa tifoze ultras kuqeblu te perplasen me policine. Ne perfundim te ndeshjes disa prej tyre jane shoqeruar ne komisariat ku dhe kane kaluar naten. Ultrasit shkodrane kane bere nje foto ne birucen ku kane qendruar dhe e kane postuar ate ne internet me pas. Pas disa oresh qendrimi mesohet te jene lene te lire per tu rikthyer ne shtepi.


busy
komente