HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 05 Dhjetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Flamurtari/ Gjoka konfirmon qendrimin
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 05 Tetor 2013 21:33   pdfShtypEmail

ernest gjokaHumbja me Besen e vendit te fundit ka sjelle menjehere pikepyetje per te ardhmen e trajnerit Ernest Gjoka. I pyetur pas ndeshjes per qendrimin e tij ne Vlore ai ka deklaruar se nuk ka ndermend te terhiqet por do te qendroje per te punuar me bindjen se Flamurtari I tij nuk do te rrezikoj renien nga Kategoria Superiore.


busy
komente